nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wroclaw, Krzyki

Wroclaw, Krzyki
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24615

0% PROWIZJI MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA  TRAMWAJ I AUTOBUS 15 MIN CENTRUM 3 KM DO RYNKU  MEDIA MIEJSKIE WINDA BALKON TARAS OGRÓDEK  STACJA ŁADOWANIAAUT ELEKTRYCZNYCH SMART HOME FOTOWOLTAIKA OCHRONA24 FITNESS ROWEROWNIA DWA PARKI BLISKO ZOO / HALA STULECIA Osiedle ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 965,38 zł
cena 583 650 
mieszkanie na sprzedaż - Wroclaw, Krzyki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wroclaw, Krzyki

Wroclaw, Krzyki
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24614

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 149,09 zł
cena 565 218 
mieszkanie na sprzedaż - Wroclaw, Krzyki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki

Wrocław, Krzyki
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24613

0% PROWIZJI BEZ PODATKU 2%PCC TRAMWAJ & BUS 15min DO CENTRUM MEDIA MIEJSKIE WINDA BALKON WYSOKI STANDARD DOBRA LOKATA PEWNA INWESTYCJA  SPRAWDZONY DEWELOPER WKRÓTCE ODDANIE  Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część ...

Powierzchnia
54,50 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 467,89 zł
cena 734 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24612

PSIE POLE SOŁTYSOWICE GOTOWE MIESZKANIE DO ODBIORU ✭ BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU 2 % PCC ✭ WYSOKI STANDARD DEWELOPERSKI ✭ MEDIA MIEJSKIE WINDA STREFY ZIELENII ✭ SPRAWDZONY I PEWNY INWESTOR ✭ DOBRA LOKATA PEWNA INWESTYCJA ✭  Nowe osiedle powstaje na wrocławskich ...

Powierzchnia
39,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 025,51 zł
cena 589 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24611

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 727,27 zł
cena 519 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki

Wrocław, Krzyki
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24608

✔ 0% PROWIZJI BEZ PODATKU 2%PCC ✔ TRAMWAJ & BUS 15min DO CENTRUM ✔ MEDIA MIEJSKIE WINDA BALKON WYSOKI STANDARD ✔ DOBRA LOKATA PEWNA INWESTYCJA  ✔ SPRAWDZONY DEWELOPER WKRÓTCE ODDANIE  Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest ...

Powierzchnia
35,70 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 415,18 zł
cena 550 322 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem