Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24356

STARE MIASTO BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU 2% PCC SPACEREM DO RYNKU CENTRUM STAREGO MIASTA  KOMFORTOWE NOWOCZESNE OSIEDLE NAD ODRĄ Z WIDOKAMI WINDA BALKON MIEJSCA PARKINGOWE WYSOKI STANDARD MEDIA MIEJSKIE OCHRONA TERENY SPACEROWO-REKREACYJNE Z ZIELENIĄ Spokojna Przystań ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 292,31 zł
cena 929 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24346

Powierzchnia
36,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 780,82 zł
cena 649 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24345

Powierzchnia
33,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 179,10 zł
cena 609 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24332

*** RABAT *** do 80 000 zł *** STARE MIASTO BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU 2% PCC SPACEREM DO RYNKU CENTRUM STAREGO MIASTA  KOMFORTOWE NOWOCZESNE OSIEDLE NAD ODRĄ Z WIDOKAMI WINDA BALKON MIEJSCA PARKINGOWE WYSOKI STANDARD MEDIA MIEJSKIE OCHRONA TERENY SPACEROWO-REKREACYJNE ...

Powierzchnia
98,59 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 972,92 zł
cena 1 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24331

STARE MIASTO SZCZEPIN  BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU 2% PCC SPACEREM DO RYNKU CENTRUM STAREGO MIASTA  KOMFORTOWE NOWOCZESNE OSIEDLE NAD ODRĄ Z WIDOKAMI WINDA BALKON MIEJSCA PARKINGOWE WYSOKI STANDARD MEDIA MIEJSKIE OCHRONA TERENY SPACEROWO-REKREACYJNE Z ZIELENIĄ Spokojna ...

Powierzchnia
55,34 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 883,63 zł
cena 879 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

NMK-MS-24304

Powierzchnia
40,41 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 297,70 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem